Problémy píšte na seipronen@gmail.com

Betria A. Botein

25. července 2012 v 10:09 | Patricia
Meno a priezvisko: Betria Ania Botein

Vek: 17

Dátum narodenia: 13. 6. 1995

Rodina:
- otec Lionel Eugene Botein
- matka Heather Torceli
- sestra Emilia Apolline Botein-Galton
- sestra Henrietta Audrey Botein
- sestra Kimberly Amélia Botein

Mesto narodenia: Londýn

Štátna príslušnosť: britská


Vonkajšia charakteristika: Dívka střední, spíše však menší, lehce zaoblené, ale na druhou stranu sportovní, postavy. Tmavší hnědé vlasy obvykle sahají pod ramena až do půli zad a jsou pravidelně sestříhávány jednou za rok, totiž na návštěvě u rodičů. Jemným rysům obličeje odpovídá nikterak velký ani nikterak malý nos a stejně obyčejná parametrálně neodlišná ústa. Oči, které jistě zdědila po matce, mají neurčitě zeleno-hnědo-šedou barvu, což jim však neubírá na velikosti. Po pravdě by měla nosit brýle, které však zásadně nevytahuje - prý není 'brýlový' typ, a tak často mhouří oči, když zaostřuje na vzdálený objekt. Oblečení si vybírá dle jejích slov 'pohodlné a šikovně zakrývající'.

Vnútorná charakteristika: Pokud máte rádi své ticho a soukromý, nejspíš nebudete schopni s Bet vydržet. Její neustále tlachající pusa přivádí méně odolné typy k šílenství, jiné prostě otravuje a jen pár jedinců ji dokáže opravdu pochopit. Může to být komplex z dětství nebo prostě zlozvyk, nicméně se tomu neubrání. Několik dnů v roce však nepromluví ani slovo, konkrétně v den skonání své babičky a pokaždé, když se pohádá s některou svou sestrou. Fotografování, filmy a občasné cákanice nejrůznějších barev se staly jejími oblíbenými koníčky, hned v závěsu za nejmilejším sportem všeho druhu.

Životopis: Bet se narodila jako třetí dcera do rodiny nepříliš veřejnosti známých, avšak ve svém oboru velmi vlivných vědců. Její otec, který se velmi zasloužil za rozvoj biotechnologie v Evropě, je vedoucím předního biotechnologického ústavu v Londýně a matka, která i přes porod a vychovávání čtyř dcer stihla vydat několik odborných prací a knih, teď vede vlastní výzkum v novém oboru metamateriálových technologií. Nejstarší sestra Emilia, již vdaná za skotského bankéře Galtona, se dala na medicínskou dráhu, zatímco Henrietta se, i přes veškeré diplomy z nejlepších univerzit Anglie, odtrhla od rodinné tradice chodících encyklopedií a úspěchů a bloudí se svými bohémskými kamarády Francií. Kimberly, nejmladší ze čtyř Boteinových dcer, navštěvuje prestižní soukromé gymnázium, protože i když rodiče své děti nijak nerozmazlovali, na jejich vzdělání nedopustili. Bet měla mnoho možností co se studia týče, ale jediný cíl - najít vhodnou internátní školu v zahraničí, ve které nejlépe nikdo nebude mít potuchy o vědecké scéně Velké Británie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
OUR ICONYOUR ICONS