Problémy píšte na seipronen@gmail.com

Matteo R. S. Molina

18. července 2012 v 14:25 | Patricia
Meno a priezvisko: Matteo Ruben Suaréz Molina

Vek: 26

Dátum narodenia: 29.9.1986

Rodina: Otec Antonio Rafael Álvárez-Lozano, matka Natalia Beatriz Molina de Álvárez.

Mesto narodenia: Alicante

Štátna príslušnosť: španielská

Obor: profesor psychologie


Vonkajšia charakteristika: Matteo je asi 187 cm vysoký, na Španěla poměrně světlé pleti, se středně svalnatou postavou. Má černé vlasy, které si ráno jen prohrábne rukou - což má za důsledek (opravdu nedbale)nedbalý rozcuch. Dost silné obočí zvýrazňuje trochu menší oříškově zbarvené oči. Úzké a malé rty má věčně roztažené do uvolněného úšklebku.

Vnútorná charakteristika: Matteo je velmi jemný a galantní. Ve všem hledá harmonii, rovnováhu a soulad. Má v oblibě umění v jakékoliv podobě - ať už hudbu, nebo často nepochopené moderní umění. Miluje svobodu a díky svému studiu i přirozenému talentu dokáže lehce urovnávat konflikty a odhadovat lidi. Věří, že v každém člověku je dobro a taky se ho v každém zarytě snaží nalézt. Nepotrpí si ny zvláštní respekt a pocit autority - na učení ho baví především samotní studenti. Nemá rád, když někdo mluví sprostě, anebo projevuje jakoukoliv hrubost a nedostatek taktu. Mezi jeho slabé stránky patří nerozhodnost a občasná lenost řešit problémy - proto se radši přizpůsobí ostatním, než aby se hádal. Avšak pokud se ho téma hluboce dotýká, je ochoten zajít nečekaně daleko.

Životopis: Matteo se narodil jako jedináček (tak to také zůstalo až do doby, kdy jeho rodiče začali adoptovat děti z dětských domovů) do harmonického vztahu. Jeho rodiče byli oba velmi filosoficky zaměření volnomyšlenkáři, a tak měl Matteo v podstatě úplnou volnost pohybu. Ve svých puberťáckých letech toho také valně využíval. Výchova jeho rodičů také ovlivnila jeho výběr vysoké školy - vystudoval psychologii a žurnalistiku, obě dvě s červeným diplomem - což je pravděpodobně důvod, proč byl přijat na Seipronen. Za svůj život měl pouze tři vážnější známosti, z kterýchžto mu v důsledku ani jedna plně nevyhovovala - buď přízemností ducha, anebo materiálním pohledem na svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
OUR ICONYOUR ICONS