Problémy píšte na seipronen@gmail.com

Sophie N. Vasilyev

15. července 2012 v 18:45 | Patricia
Meno a priezvisko: Sophie Natacha Vasilyev

Vek: 15

Dátum narodenia: 12.12.1997

Rodina: Otec Gregorij Vasilyev (46 let), matka Olga za svobodna Smirnov (42 let), bratr Dimitrij (24 let), bratr Igor (21 let), bratr Yuri (19 let), bratr Liev (16 let), sestra Emma (22 let).

Mesto narodenia: Sankt Petersburg

Štátna príslušnosť: ruská



Vonkajšia charakteristika: Sophie je zhruba 171 cm vysoká, štíhlá dívka. Má extrémně světlou pokožku, která vyniká v kontrastu s jejíma šedomodrýma očima, plnými tmavě rudými rty a obzvlášte s vlnitou hřívou ohnivě zbarvených vlasů dlouhých až po pas. Není zvyklá mít na výběr co se oblečení týče - všechno dědila po starší sestře, takže teď nosí hlavně to, co jí připadne pohodlné. Miluje volné šaty a důmyslné topy.

Vnútorná charakteristika: Sophie doslova odpovídá charakteristice svého znamení - střelce. Nikdy nezapochybuje o svých ideálech. Je velmi temperamentní a dobrodružne smýšlející, i když to nedává moc znát. Na svou svobodu si nenechá nikým sáhnout a nesnáší intriky a lži jakéhokoli druhu. Je ráda mezi lidmi, ale zároveň zbožňuje samotu - to je možná způsobeno její početnou rodinkou. To zapříčinilo i skutečnost, že při prvním kontaktu s cizími lidmi je dosti nesmělá. Její silnou stránkou je rozhodně sociální inteligence - dokáže dobře odhadnout pocity a osobnosti druhých, stejně jako pohnutky jejich chování. To jí pomáhá i při usmiřování všech rozporů - toho si doma taky užila dost. Vyniká v tanci všech typů, její pohybový talent jí dává výhodu i ve většině bojových sportů. Její slabinou je neschopnost mluvit o svých niternějších problémech a citech. Rozumí si lépe s kluky než s holkami, celý svůj život od nich totiž slýchala jen pomluvy a posměšky. Zbožňuje zmrzlinu, čokoládu a obecně sladkosti všeho druhu. A k závisti všech ostatních to na ní není vůbec poznat.

Životopis: Sophiino dětství je poznamenáno především hromadou hádek a praček se jejími sourozenci.. Jejich rodina nikdy nebyla zvláště zámožná. Spíše naopak - každy se musel uskrovňovat, aby vůbec vyšli s penězi. Sophii navíc komplikovala život její nevšední krása, dívky jí záviděly a chlapci neustále otravovali. Navíc v Rusku a obzvlášť v tak velkém městě jako je Sankt Petersburg může snadno otravování přejít k něčemu mnohem horšímu. I kdyby však měla Sophie zkušenosti s něčím takovým, střežila by toto tajemství jako M16 jména agentů. Obrat přišel, když její nejstarší bratr přišel ke jmění při náhodné zastávce v casinu. Protože sám vždy trpěl nedostatkem, udělal co mohl, aby jeho sourozenci neměli stejné mládí. Díky svému vlivu dostal (pouze) Sophii na Seipronen, protože jako jediná z rodiny uměla anglicky dobře natolik, aby byla schopná studium zvládnout..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
OUR ICON



YOUR ICONS