Problémy píšte na seipronen@gmail.com

Victor Poor

15. srpna 2012 v 8:58 | Patricia
Meno a priezvisko: Victor Poor

Vek: 17

Dátum narodenia: 1.2. 1995

Rodina: Matka: Rosalie Poor (dříve Ashton); otec: Daniel Poor; sestra: Vivien Poor (pro Victora jedině Vinckey)

Mesto narodenia: Massetchusetts, Lowell

Štátna príslušnosť: americká


Vonkajšia charakteristika: Vick je vysoký kluk s blond vlasy, která má většinou načesané do strany, ale nahoře se mu vždycky roztřepí. Barva jeho očí je světlá, konkrétněji šedomodrá s nádechem do fialova. Vick nepatří k velkým sportovcům a proto jeho postava nemá vyrýsované svaly. Jediné, co by se na něm dalo považovat za dokonalé je jeho nos. Z boku hezky rovný a na konci zakulacený. Jeho ruku zdobí vždy jenom jeden stříbrný prstýnek, není na něm nic vidět, ale z vnitřní strany je vyryté jeho celé jméno. Skoro nikdy ho nesundává. Na levém koleni má jizvu po jedné honičce s policajtama. Ve stylu oblékání se nedrží trendů, je stále svůj. Jednoduše na sebe hodí džíny a košili a někdy když je zima odhodlá se a nasadí si i čepici, ale přesto, že je takový obyčejný a nešílí po každém drahém kusu oblečení jako holka strašně zbožňuje svou černou koženou bundu, kterou nosí hlavně na jaře a na podzim, ale odváží si ji vzít i v jiných ročních obdobích. Také by se nevzdal sluchátek, které si vždy nasadí do uších, když už nechce nikoho poslouchat. Například svou hysterickou matku a naštvaného otce a svoji malou uplakanou sestru Vinckey.

Vnútorná charakteristika: Na to jak vypadá sladce umí být i docela protivný a zlý a to na sebe slyší taková slova jako: cukrouš a slaďouš a přímo ty výrazy nesnáší. Nedokáže udržet tajemství a dělá všechno proto, aby se měl hlavně on dobře, co se stane ostatním mu bývá většinou jedno, pokud toho člověka nemá opravdu rád. Baví se víc s klukama a holčičí společnost nechává vždy na nějakou akci nebo, kdžy už poblíž není žádný známí kamarád. Navzdory své sobeckosti je milý kluk, co rád pomůže. Je přátelský a umí dobře dělat, že holky poslouchá. Vždycky mu ty holčičí problémy typu: "Jaká barva vlasů mi sedne",lezly na nervy, ale vydržel to a vyslechnul si je, aby vypadal důvěřivě. Vždy půlku nepochopil a druhou půlku neslyšel, ale stačí jenom obejmout? Co se týče společnosti, tak kámoše si nevybírá, jenom čeká až přijdou sami a pak spolu prohodí pár slov a někdy spolu někam zajdou. U holek to má jinak. Umí se zamilovat na první pohled, ale ten většinou bývá i poslední a má rád živé holky se smyslem pro humor a trochou rebelství v srdci. Nějaká slušňačka či stydlivka to není nic pro něj, ale rád přímá takové holky za kamarádky, takové dívky mu připomínají jeho mladší sestru, kterou má zapotřebí chránit. S fantazií na tom není špatně, jelikož už složil tolik písniček, které během dvou hodin zapomněl, protože je líný si je psát a je také líný se učit.

Životopis: V životě toho moc nestihnul, ale stalo se mu toho hodně. Asi největší štěstí, co ho potkalo bylo narození jeho malé sestry Vinckey, která se jmenuje Vivien a právě Vicky jí dal tuhle přezdívku. U nich doma to bylo celkem v pořádku, sice bydleli v podnájmu a musel sdílet pokoj se svou sestřičkou , která se narodila, když mu bylo dvanáct let, ale po nějaké době se to u nich doma začalo hroutit. Máma s tátou se jen pořád hádali a Vinckey brečela. Většinou se sebral a zmizel z domu na nějakou akci. Tam jedině získal klid od své rodiny, kterou začínal postupně zavrhovat až na Vinckey, kterou má, měl a ví, že vždycky bude mít rád. Klid mu dala sice rodina, ale venku ho potkával jiný svět. Ten byl o dost horší. Furt někde někdo něco hulil, pil a spal s kde kým. Stejně tak i Victor nechtěl být pozadu a začal s tím. Pak se to stalo u něj pravidelným skoro na každý víkend. Zanedbával školu a nechodil domů. No, když ho dovezla domů policie a ve škole měl problémy a museli ho vyhodit, tak si jenom sbalil věci a sestřičku a odešel ke své tehdejší holce Tamaře. Ještě stihnul napsat na ledničku, že si vzal Vinckey sebou, aby se o ni nebáli. No když ho viděla Tamara
i s malou Vinckey, jen zhnusila obličej a řekla, že on dovnitř může, ale že toho spratka hlídat nehodlá. A tak poznal tu nejhorší holku na světě. S Tami se hned rozešel poté, co to o Vinck řekla. Tak se opět sebrali a zůstávali u Vickyho kámoše. Vinck byla spokojená, jelikož se jí doma také nelíbilo. Vick mámě nezvedal telefon a ani nečetl smsky. Vicky si, ale dlouho svobody neužíval a znovu se setkal s policajty. I když bylo navrhnuto, že má být poslán do pasťáku. Tak to máma nedovolila a snažila se ho vychovávat sama. No a když zase bylo všechno při starém, tak to, ale nebylo stejně normální. Po domě létalo nádobí a nadávky. Vinckey bulela. Nedalo se to vydržte, tak Vicky utekl oknem a dolů sjel po rýně. I když měl vždycky štěstí na to, že ho policie odvezla domů jen dvakrát, tentokrát si vybral špatnou cestu na club. Tu noc se už s kámošema nesetkal a okamžitě se musel spakovat a odjet. Nebylo mu líto toho, že odešel od přátel, od rodičů a od domova, který měl stejně většinou jinde než doma. Jediná věc, která ho na tom mrzí je, že se od té doby neviděl s malou Vinckey a neměl dokonce možnost se s ní rozloučit. A když má svoje slabší chvilky nebojí se pro tuhle malou uronit víc než pár slz, protože tohle je jediná holka v jeho životě pro kterou kdy brečel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
OUR ICONYOUR ICONS